SwedeSpeed - Volvo Performance Forum banner

240 Afstemmingskosten

4.8K views 20 replies 6 participants last post by  gdill2  
#1 ·
Zondag ging mijn motorlampje branden. Ik heb een dealer en verschillende onafhankelijke garages gebeld. Ik heb twee offertes gekregen, die beide rond de $650,00 liggen. Onnodig te zeggen dat ik een afgestudeerde student ben. Ik heb geen $650,00 over en mijn hypotheek is de eerste verschuldigd, dus al het geld dat ik over heb, gaat daarin op. Moet ik naar de dealer gaan, of een onafhankelijke garage proberen, of moet ik iets proberen als Pep Boys of Meinkee? Ik heb ze allebei gebruikt, maar alleen voor remmen en uitlaat.

Ik woon in Washington, DC.

-Robert
 
#2 ·
Re: 240 Onderhoudskosten (RobbyCU)

Servicelampje of controlelampje motor?

Heeft u alternatief vervoer?

Enkele aanwijzingen -

Inruilen op een nieuwe Mazda 3 zonder aanbetaling en met veel zeer lage betalingen.

Verkoop de Volvo en koop een (andere) lastige gebruikte auto.

Breng de Volvo naar een VOLVO DEALER (niet een dealer die Volvo's erbij verkoopt) en zeg dat ze ALLES moeten repareren, het op uw creditcard moeten zetten en veel minimale maandelijkse betalingen moeten doen.

Rijd tot hij stopt.

Onafhankelijke (of franchise) reparatiewerkplaatsen die niet gespecialiseerd zijn in Volvo, kunnen de foutcodes mogelijk niet correct diagnosticeren en dit kan u op de lange termijn meer $$$ kosten.

Als u van plan bent deze auto lange termijn te houden, zou het u en de auto ten goede komen om een volledige, correcte reparatie uit te voeren.

George Dill
 
#3 ·
Re: 240 Afstemmingskosten (RearWheelPaul)

De antwoorden waren nuttig. Ik heb de Haynes Manual. Ik heb nog nooit echt aan een auto gewerkt. Ik heb een FAQ over de OBD-codes opgezocht. Ik begrijp het niet echt, maar ik zal het proberen, ik kan er geen informatie over vinden in de Haynes Manual.

Over de auto, ik ben dol op de auto. Ik weet dat dat sterk klinkt, maar dat ben ik eerlijk gezegd wel. Ik ben gewoon niet. Rich Ik heb een paar goede Volvo-reparatiesites gevonden, het probleem is dat ze voor de komende twee weken volgeboekt zijn. Don Beyer Volvo heeft openingen, maar zij zijn degenen die $ 650,00 in rekening brengen. Ik moet het misschien gewoon opeten en daarheen gaan, als ik kan uitzoeken hoe ik daar kom. Ik heb geen onderhoudsgegevens voor de auto van vóór de aankoop. Ik heb de auto in maart laten bekijken door een buitenlandse reparatieman. Hij was verrast dat de motor van de auto in zo'n goede staat verkeerde. Ik heb de olie als een uurwerk ververst. Tot nu toe heb ik:

Serviceverslag:

18 maart 2005

Olie- en filterwissel

16 april 2005

Voorste remblokken vervangen en rotors opnieuw bewerkt
Banden geroteerd & gebalanceerd
Uitlijning voorkant

6 juni 2005

· Uitlaatsysteem vervangen (vanaf resonator)

· Olie- en filterwissel

· Luchtfilter vervangen

· Radiateur aftappen, spoelen en bijvullen

Hij loopt goed, alleen het motorlampje ging branden. Ik zal mijn best doen om de codes te lezen. Ik hoop dat ik dat kan doen en niets verpest.
 
#4 ·
Re: 240 Tune Up Kosten (RobbyCU)

Als je bereid bent om naar Silver Spring te rijden, kan ik een onafhankelijke garage aanbevelen bij Brookville Rd. waarvan ik weet dat hij goed is en VEEL ervaring heeft met 240's.

$650 is veel geld. Wat gaat dat dekken? Dealerprijzen zijn waanzinnig. Je kunt veel onderdelen voor VEEL minder online kopen, via uitstekende leveranciers zoals FCP Groton. http://www.fcpgroton.com De meeste onderdelen die ze verkopen, worden gemaakt door dezelfde bedrijven die de originele Volvo-onderdelen maken.
 
#5 ·
RE: 240 Tune Up Kosten (RearWheelPaul)

Citaat, oorspronkelijk geplaatst door RearWheelPaul »
a. 4 bougies ($20)
b. een set bougiekabels en bobinekabel ($70)
c. verdelerkap ($25) en rotor ($15)
d. luchtfilter ($35)
e. vlammenval ($3)
f. olieverversing + filter ($40)
g. hoofdbrandstoffilter ($35)
h. nieuwe thermostaat ($15)
Ik neem aan dat je prijzen van onafhankelijke garages opsomt, en die kunnen zelfs aan de lage kant zijn.

Daarom moet je onderdelen van iemand anders kopen. Vergelijk met de prijzen van FCP Groton... Bougies $6/set, kabels $39, kap & rotor ~9, luchtfilter 5, vlammenval 0,50, olie & filter ~12-15, brandstoffilter 10, t-stat 9.

$258 vs. ~$100 na verzending. De keuze is gemakkelijk.

Zoals de anderen suggereren, als je veel onderdelen moet vervangen, kost het een fortuin om het door een dealer of zelfs een onafhankelijke garage te laten doen. Ik heb dat meegemaakt toen ik mijn '87 240 kreeg (bedrading, achterbussen, motorsteunen, stuurhuis... schandalige prijzen). Deze auto's zijn vrij eenvoudig om aan te werken en er is veel ruimte in de motorruimte om bij de meeste onderdelen te komen. Online kopen, de simpele dingen zelf doen. Bougies, kabels, kap, rotor, luchtfilter, vlammenval en thermostaat zijn allemaal heel eenvoudige doe-het-zelf projecten. Van de vermelde onderdelen is alleen het brandstoffilter waarschijnlijk een vervelende klus, omdat de fittingen vaak vast kunnen zitten.

Succes.
 
#6 ·
Re: 240 Afstemkosten (towerymt)

Ik heb de EFI/ODB Led-controle gedaan, de code die verscheen was 2-1-2.

De Haynes Manual zegt dat het een defect signaal van de zuurstofsensor is. De FAQ zei dat het een ontbrekend/foutief signaal van de zuurstofsensor was (Wring Fault naar verwarmde O2S-sensor).

Ik neem aan dat dit betekent dat de draad of de sensor defect is.

Ik heb gekeken op http://www.fcpgroton.com, en ik vond Direct Fit Oxygen Sensor geschikt voor alle 89-92 modellen en 93 niet-California modellen:

Bosch $135,00
Walker $108,00

Is dit het onderdeel dat ik nodig heb? Is er een verschil tussen een Bosch-onderdeel en een Walker? Ik heb van Bosch gehoord, maar nog nooit van Walker. Is dit iets dat een beginner kan vervangen of moet ik naar een garage of dealer gaan?
 
#7 ·
Re: 240 Afstemmingskosten (RobbyCU)

Citaat, oorspronkelijk geplaatst door RobbyCU »
Is dit het onderdeel dat ik nodig heb? Is er een verschil tussen een Bosch-onderdeel en een Walker-onderdeel? Ik heb van Bosch gehoord, maar nog nooit van Walker. Is dit iets dat een beginner kan vervangen of moet ik naar een winkel of dealer gaan?
Ik heb een 3-draads Walker O2-sensor gekocht voor mijn '87 240 van FCP. (Walker maakt uitlaatonderdelen) Het is een eenvoudige installatie op mijn auto omdat de O2 zich aan de achterkant van het spruitstuk bevindt, dus ik kan in de motorruimte reiken en hem verwijderen met een speciale O2-sensor-aansluiting (~$8 bij mijn lokale Advance Auto). Het splitsen van de connectoren op de nieuwe O2 is niet moeilijk... gewoon draad strippen, krimpen en hitteschildbuis aanbrengen, en dan in de kabelboom steken. Solderen zou ideaal zijn, maar ik heb de mijne niet gesoldeerd.

Uw auto heeft mogelijk de O2-sensor in de buurt van de grond, op de downpipe of kat, net voor het "lichaam" van de kat, op de pijp. Ik weet het niet zeker, maar het zit waarschijnlijk niet in het spruitstuk zoals de mijne.

U kunt een basistest van de O2-sensor uitvoeren met een eenvoudige multimeter. Ik heb een goedkope gekocht bij Radio Shack om dit soort dingen te testen. Haynes zou de testprocedure moeten uitleggen.
 
#8 ·
Re: 240 Afstelkosten (RobbyCU)

Ik zou gokken dat het oplichten van het Check Engine-lampje niet betekent dat u een afstelling nodig heeft (een dubbelzinnig woord!), maar dat een onderdeel van uw emissie-apparatuur defect is. Waarschijnlijk een 02-sensor of luchtmassameter of iets dergelijks. Niets daarvan is moeilijk te vervangen en niets daarvan zou 650 dollar moeten kosten.

Elke gerenommeerde onafhankelijke garage zou in staat moeten zijn om uw auto te scannen en u te vertellen welke sensor vervangen moet worden voor ongeveer 75 dollar. Dan kunt u de sensor kopen en erin zetten. Ze zijn niet zo moeilijk... zelfs de EGR-klep.

Wat betreft de rest van een "afstelling", heeft Paul gelijk... dat is allemaal gemakkelijk zelf te doen en niet duur. Doe het een beetje per keer, als je moet, en het zal je nog steeds geen 650 dollar kosten.

Sommige van deze monteurs proberen gewoon geld te verdienen... je moet ze in de gaten houden! Er zijn goede, gerenommeerde onafhankelijke monteurs, je moet de struiken schudden om ze te vinden, maar ze zijn er. Ik heb een hele goede gevonden - Texas Automotive Performance - maar het duurde lang om te zoeken.

- Brickboy240
 
#9 ·
Re: 240 Tune Up Kosten (brickboy240)

Eigenlijk zou je je eigen OBD-codes moeten kunnen controleren (en de 75 besparen). Controleer ze, zoals beschreven in Haynes, en plaats de codes hier. Van daaruit kunnen we je een beetje meer helpen.

Je zou een Swedespeeder of Brickboarder in jouw omgeving moeten proberen te vinden en hen je auto eens te laten bekijken.

Ook is de IPD 60k mile tune-up kit een eerlijke prijs voor een heleboel goede onderdelen die waarschijnlijk vervangen moeten worden.

Het Check Engine-lampje kan om een groot aantal redenen gaan branden. Sommige daarvan zijn zo simpel als een slechte aarde, andere zo kostbaar als een behoefte aan AMM of O2.
 
#10 ·
Re: 240 Afstellingskosten (volvostud)

Bedankt voor het advies. De code leest dat het de O2-sensor is. Ik heb de garage wat werk laten doen, maar ze hadden dat onderdeel niet. Ik weet niet waar het zich bevindt, ik denk dat het onder de auto is. Ik zal navraag doen bij mijn onafhankelijke monteur en kijken hoeveel hij in rekening zal brengen.
 
#11 ·
Re: 240 Tune Up Kosten (RobbyCU)

Het onderdeel zou online ongeveer $120 moeten kosten. Uw monteur gaat u veel meer in rekening brengen voor het onderdeel. Dan gaat hij u arbeidskosten in rekening brengen om het te installeren. Sla het over. U kunt het zelf installeren. Het kost bijna geen tijd en heel weinig gereedschap (een sleutel).
 
#13 ·
Re: 240 Onderhoudskosten (RobbyCU)

Citaat, oorspronkelijk geplaatst door RobbyCU »
Over de auto, ik hou van de auto. Ik weet dat dat sterk klinkt, maar dat is eerlijk gezegd wel zo. Ik ben gewoon niet. Rijk.

Ik weet precies hoe je je voelt. Ik heb net in januari een 92 245 gekocht voor $1900 en sindsdien nog eens $2300 aan werk gedaan (de vorige eigenaar behandelde de auto als een vrachtwagen, geen auto). Ik kwam erachter dat de auto me gemiddeld $377 per maand kost. Mijn kamergenoot op de universiteit betaalt $319 per maand voor zijn gloednieuwe Mazda 3, en als hij vraagt waarom ik zoveel geld en moeite in een auto steek die 13 jaar oud is, is mijn enige antwoord dat het mijn auto is en dat ik ervan hou.
 
#14 ·
Re: 240 Onderhoudskosten (RearWheelPaul)

Als ik mijn 240 niet zou aanpassen, zou het spotgoedkoop zijn om te onderhouden. Hoewel veel aanpassingen het gevolg zijn van versleten fabrieksonderdelen, is het moeilijk om onderscheid te maken tussen mods en onderhoud.
 
#15 ·
Re: 240 Afstelkosten (RearWheelPaul)

Bedankt voor alle goede adviezen. Ik heb mijn auto naar de garage gebracht om de 02-sensor te laten vervangen. Ze hebben er een OEM-sensor in gezet in plaats van de universele. De kosten (211,00 $) waren aanzienlijk lager dan de kosten van de dealer, $500. Ze wisten echter niet hoe ze het motorlampje moesten resetten. Ik heb de Hayes Manual gebruikt om dat te doen. Alles leek goed te werken en later vandaag startte ik de auto, het motorlampje ging weer een paar minuten branden totdat ik het gaspedaal indrukte. Ik ben bang dat de ECU weer kapot is of zoiets. Ik kan hem opnieuw resetten en de contacten zijn schoon. Ik ben bezorgd en weet niet wat ik moet doen met alle reparaties. Ik heb de auto nu al twee keer betaald. Hij rijdt als een droom, maar tussen de zekeringen die springen, minstens twee per maand, en nu het motorlampje weet ik niet wat ik hierna moet doen.
 
#16 ·
Re: 240 Afstemkosten (RobbyCU)

Koop de Bentley-handleiding. Er is een gids voor het controleren van de ECU. Schaf een degelijke voltmeter aan en ga aan de slag met het testen van alle draden bij de ecu en de brandstofinjectie-ECU. Vergelijk uw weerstanden en dergelijke met die in de Bentley-handleiding. Het geeft u een beter idee van hoe al uw systemen het doen.

U mag ook niet alleen zekeringen vervangen als ze doorbranden. U moet proberen te achterhalen waarom ze doorbranden. Als u steeds dezelfde zekering doorbrandt, zoekt u niet hard genoeg naar de oorzaak.
 
#17 ·
Re: 240 Tune Up Kosten (RearWheelPaul)

Volgens de VHR die ik heb verkregen voordat ik de auto kocht, was hij niet bij ongevallen betrokken geweest.

Ik dacht dat het zekeringprobleem te wijten was aan de vochtige zomers van DC. Ik kon glazen zekeringen van 16 ampère vinden bij Advanced Auto Parts, maar ik heb geen 8's of 25's kunnen vinden. Ik wou dat Volvo het zekeringprobleem had opgelost.
 
#19 ·
Re: 240 Afstellingskosten (gdill2)

Eerst en vooral, welke zekering is het die doorbrandt? Ten tweede, veroorzaakt een bepaalde actie het doorbranden van de zekering? Zeg, het in de achteruit zetten doet een zekering doorbranden, of een scherpe bocht naar rechts doet een zekering doorbranden? Of springen ze gewoon willekeurig?

Haal de plastic afdekking van de zekeringstrip. Verwijder de strip van de brandmuur.

Er lopen wel 4 (of zijn het er 3) draden in elke zekering. De verste van de 4 is stroom. De andere drie zijn de items die aan de binnenkant van de zekeringdeur zijn aangegeven. Met behulp van uw Haynes- of Bentley-handleiding kunt u identificeren welke draad welke is op basis van de draadkleur. Controleer de draden op aarde. Als u een sonde van uw voltmeter op de draad aansluit (koppel deze los van de zekeringkast om deze te isoleren) en de andere op een aardpunt (ik gebruik graag de bout die de deurbelschakelaar vasthoudt) en de weerstand is 0, of heel dichtbij, dan heeft u het probleem gevonden. Zodra er stroom op dat item komt, wordt het geaard en springt de zekering.

Veelvoorkomende boosdoeners: Elektrische deursloten. Elektrische ramen. Aftermarket radio's met slecht geĂŻnstalleerde kabelbomen.

George is een groot fan van aardedraden. En terecht. Ze maken een enorm verschil. Voor uw eigen bestwil, koppel alle aardedraden die u kunt vinden los en maak ze schoon (staalborstel). Vooral die in de motorruimte. Zelfs als het uw zekeringproblemen niet oplost, zal de auto u dankbaar zijn.
 
#20 ·
Re: 240 Afstelkosten (volvostud)

Het is zekering #7. #1 is los, ik moet hem constant aandraaien. Minstens twee keer In de afgelopen dagen start ik de auto, doe ik de ramen naar beneden en wil ik de auto in de versnelling zetten en merk ik dat de schakelvergrendeling vergrendeld is.